Pages Navigation Menu

klub kwadratowa Gdańsk, Gdynia

Nowoczesne, wydajne urządzenie – wypiekacz chleba.

Nowoczesne, wydajne urządzenie – wypiekacz chleba.

Ten wypiekacz chleba.

Urządzenie, jakim jest wypiekacz chleba ma szereg różnych programów. Wystarczy zastosować się do przepisu i już mamy gotowy chleb. Wypieczony z najlepszej mąki ziarnistej. Specjalnie dobrana mąka i inne składniki umożliwią wyrobienie własnego chleba. Poprzez to poranne zakupy po pieczywo już nie są aż tak potrzebne. Własny chleb i w dodatku zdrowy, bez żadnych konserwantów.
Doskonale dopracowany program umożliwia łatwe korzystanie z urządzenia. Wystarczy zaledwie nacisnąć odpowiedni przycisk i nastawić program wyrobu masy. Przy tym czas i czas pieczenia jest podany na wyświetlaczu.

To profesjonalne urządzenie.

Wypiekacz to urządzenie w pełni komfortowe. Ono jest praktyczne, oszczędne i wydajne. Zapewnia świeże pieczywo każdego dnia. Zastosowano w nim szereg bezpiecznych elementów wpływających na bezpieczne pieczenie chleba.
Jego wygląd o wysokiej estetyce, i najwyższa jakość. Ma dodatkowo foremkę o kształcie bochenka chleba. Zamykany od góry, na górnej części ma wyświetlacz. Dodatkowo posiada knofliki do wprowadzenia funkcji oraz programu danego przepisu. Nie pobiera dużej mocy przy wykonywaniu danej funkcji. Nie zajmuje dużo miejsca w kuchni. Nie wymaga skomplikowanych operacji. Łatwo się go obsługuje i czyści po skończonych wypiekach.
Podsumowując, urządzenie, jakim jest wypiekacz do chleba spełnia wszystkie standardy. Wygląda elegancko, w kolorach bieli, szarości i czerni. Wkomponuje się elegancko w wystrój kuchni. Wpływa na świadomość tego co spożywamy.